Veoautode teenindus - Broneeri hooldusaeg telefonil +372 54 00 55 66 tööpäeviti 8.00-17.00

Et saaksite oma veokit muretult kasutada ja tegeleda vaid Teile tähtsate asjadega, usaldage ta meie kogenud tehnikute hooleks. Ükskõik, kas tegemist on hooldus- või remonttööga, ELER Hydraulic tehnikutel on mure lahendamiseks olemas pikaajaline kogemus, tehnika ning oskused. Anname nõu, remondime ja hooldame. Meie kaasaegses hoones, kus asub töökoda üldpinnaga 822m2 töötab 11 professionaalset autotehnikut, lisaks varuosakauplus üldpinnaga 178 m2, pesula mis on sobilik ka veokite teenendamiseks üldpinnaga 185 m2 ja administratsioon. 

Regulaarne hooldamine hoiab Teie veoki sõidukorras ning vähendab ootamatute rikete ohtu. ELER Hydraulic veoautoteeninduses teostatakse läbisõidujärgset hooldust kõikidele automarkidele. Hoolduse ajakulu ja tehtavate tööde ning vahetatavate varuosade kohta saate lisaonfot meie varuosakauplusest ja töökoja meistrilt.

Veoautoteenindus teostab alljärgnevaid töid:

  • Keevitus: teraskonstruktsioonide keevitus; elektrood ja traadikeevitus; alumiiniumvalude konstruktsioonide keevitus; magneesiumalumiinium keevitus; lehtalumiiniumi keevitus ning siliitsiumalumiinium keevitus
  • Elektritööd veoautodele, haagistele, bussidele ja frontaal-laaduritele
  • Diagnostika veoautodele Mercedes- Benz, Scania, Volvo, Wabco pidurisüsteemidele
  • Tahhograafide paigaldamine, taatlemine
  • Rehvitööd veoautodele, traktoritele, teehöövlitele ja frontaal-laaduritele
  • Hüdraulika: erinevad voolikud ja otsikud veoautodele, frontaal-laaduritele, põllumajandus seadmetele jne.
  • Lukksepatööd: korralised hooldused, õhulekked, alusvankri remont, käigukasti remont, mootori remont

Diagnostika

Tänapäeva autode spetsiifika nõuab diagnostikaks vajalikke vahendeid, autod on muutunud üha elektroonikarohkemaks. Autod sisaldavad juhtmooduleid, mille võimalikke vigu saab detailselt diagnoosida. Meil on vajalik aparatuur, et aidata leida probleemi olemus ja see ka lahendada. Meie seadmedetega on võimalik diagnostikatöid teostada Mercedes-Benz, Scania ja Volvo veokitele, ning Wabco pidurisüsteemidele.


Rehvitööd

ELER Hydraulic autoteeninduses on olemas vajalik tehnika kõikideks rehvitöödeks nii sõiduautodele, veokitele, kui ka eritehnikale. Miski pole liiga suur!

Tehniku väljakutse

Kui olete oma tehnikaga hätta sattunud ja vajate abi, saame seda pakkuda Kundas, selle lähiümbruses ja kokkuleppel ka kaugemal. Väljakutseks palun ühendust võtta töökoja meistriga numbril +372 5400 5566