Õlipaagid ja tarvikud

hyva õlipaakHyva pakub täisvalikut õlipaake, mis on valmistatud tippkvaliteediga materjalidest. Hyval on neli erinevat seeriat õlipaake, olenevalt nende paigalduskohast. Me pakume õlipaake paigaldamiseks kabiini taha shassiile (RM) või tugiraamile (CM), küljele (SM) ja tippu, kinnitusäärikuga (TM). Iga liiki hüdraulikasüsteemi jaoks, iga tüüpi veoautole on Hyval olemas sobiv õlipaak.

Tarvikud

Kõik Hyva õlipaagid on standardversioonis varustatud paigaldusplaadiga ja mõnede õlipaakide standardvarustuses on ka tagasivoolufilter. Õlipaagid paigaldatakse lintide või profiilide abil. Kõik paakide paigaldamiseks vajalikud osad on saadaval: lindid, mutrid, paagi toed, kummist elemendid, vibratsioonileevendid, poldid ja täitekorgid.

hyva tarvikudÕlipaakide valik

Tugiraamile paigaldatavad paagid: CM-tooteseeria koosneb õlipaakidest, mahtudega vahemikus, alates 18 kuni 117 liitrit.

Taha paigaldatavad paagid: RM-tooteseeria koosneb õlipaakidest, mahtudega vahemikus, alates 117 kuni 213 liitrit.

Küljele paigaldatavad paagid: SM-tooteseeria koosneb õlipaakidest, mahtudega vahemikus 119 to 205 liitrit.

Alumiiniumist, küljele paigaldatavad paagid: SM(ALU)-tooteseeria koosneb õlipaakidest, mahtudega vahemikus, alates 119 kuni 205 liitrit.

Tippu kinnitusäärikuga paigaldatavad paagid: TM-tooteseeria koosneb ühest õlipaagist mahuga 85 liitrit.

HYVA tootevalikusse kuuluvad loomulikult ka kõik muud hüdraulikasüsteemide komponendid nagu klapid, juhtseadmed, voolikud, adapterid, filtrid ning muu vajalik.

Tutvu HYVA õlipaakide tootevalikuga siin: Kataloog