Kraanad

HYVA pakub väga laia valikut kraanasid, mis on paigaldatavad ennekõike veokitele, ent on kasutuses ka merenduses ja mujal. HYVA kraanade valikust leiab õige toote ka kõige nõudlikum klient, kuna kraanasid on valikus 1-74 Tm tööulatusega, need on paigaldatavad vastavalt kliendi soovidele erinevat tüüpi sõidukitele, soovi korral on raadio teel juhitavad ja omavad palju mugavusfunktsioone juba standardina.

EES - Extra Extension Speed - seda funktsiooni juhib hüdroklapp, mis suunab hüdraulikasüsteemi õli masti "pikendades" uuesti ringlusesse, kiirendades seda protsessi jäädes siiski täiesti ohutuks.

SDS - Smooth Decent System - see süsteem kompenseerib poomi võnkumist, tagades koorma sujuva liikumise.

TCU - Total Control Unit - on kõikide kraanaga tehtavate toimingute monitooringu seade, mis võimaldab luegeda kraanaga tehtud toiminguid, annab teada võimalikest ohtudest ja teavitab ka hoolduse vajalikkusest.

LCS - Lift Control System - see süsteem lubab kraanal tõstevõimet suurendada 10% ning samuti vähendab kraana töökiirust, kui koormused on maksimui lähedased, kaitsmaks kraanat võimalike rikete eest.

LAS - Lift Rod Articulating System - on süsteem, mis garanteerib selle, et kraana tõstevõime oleks konstatne poomi igas asendis